Konferencja – Porozmawiajmy o biznesie

konferencja Porozmawiajmy o biznesie organizowana przez Gminny iNkubator Przedsiębiorczości w Trzcianie warz z Gminą Trzciana 18 listopada 2022 roku w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce.Konferencja pn. Porozmawiajmy o biznesie organizowana jest przez Gminę Trzciana i Gminny Inkubator Przedsiębiorczości w Trzcianie im. Kornela Morawieckiego Solidarności Walczącej w ramach trwającego w dniach 14-20 listopada Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce 2022.

Zaproszenie na konferencję skierowane jest do przedsiębiorców, osób zainteresowanych światem biznesu czy planujących założyć własną firmę.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Konferencja odbędzie się 18 listopada o godzinie 18:00 w Arkadii (32-733 Trzciana 397).

Na scenie pojawią się prelegenci, którzy powiedzą o budowaniu własnej marki, o rozwijaniu własnej działalności, o podatkach w czasie inflacji, pozyskiwaniu dotacji na rozwój i innowacje. Zostanie poruszonych wiele tematów dotyczących postaw przedsiębiorczych. Na spotkaniu nie zabraknie również przedstawicieli administracji z Powiatowego Urzędu Pracy w Bochni oraz z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, którzy przedstawią swoją ofertę. Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie oddział w Trzcianie przygotuje specjalną ofertę dla przedsiębiorców obecnych na konferencji.

Skip to content