Dołącz do naszych konsultacji! Otwórz drzwi do nowych możliwości!

Zapraszamy serdecznie na specjalne spotkanie.

📍 Gdzie? Gminny Inkubator Przedsiębiorczości w Trzcianie

⏰ Kiedy? Piątek, 17 maja, godz. 17:00 – 20:00

Czym jest to wydarzenie? To okazja, która może zmienić Wasze życie! Wspólnie ze specjalistą dowiecie się szczegółów na temat pozyskania bonów szkoleniowych o wartości aż 5 tysięcy złotych – to szansa na rozwój osobisty i zawodowy, która nie może Ci umknąć! Będzie mowa o projekcie „Małopolski pociąg do kariery”.

Szczegóły dotyczące projektu https://www.pociagdokariery.pl/aktualnosci/1677-malopolski-pociag-do-kariery-sezon-1-przeczytaj-zanim-sie-zglosisz

Podczas konsultacji dowiecie się, jak wypełnić dokumentację, aby móc skorzystać z wsparcia. Bez względu na Wasze zainteresowania czy aspiracje zawodowe, te szkolenia mogą być kluczem do osiągnięcia Waszych celów – od zdobycia prawa jazdy, rękodzieło po udział w kursach zawodowych!

Przyjdźcie, zadawajcie pytania, rozmawiajcie z ekspertem, bądźcie gotowi na nowe możliwości! Nasze spotkanie będzie okazją do poznania wszystkich szczegółów programu i do podjęcia pierwszych kroków na drodze do sukcesu zawodowego!

📝Nie przegapcie tej unikalnej szansy! Zaplanujcie już teraz swoją obecność i dajcie się ponieść nowym możliwościom! Czekamy na Was z otwartymi ramionami! 🌟

Konsultacje są dla:

☑️osób związanych z Małopolską, które ukończyły 18 lat

☑️osób pracujących (dowolna forma zatrudnienia)

☑️czynnych żołnierzy WOT

☑️strażaków OSP

☑️rolników

☑️osób z niepełnosprawnościami

☑️osób nie prowadzących działalności gospodarczej

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami na numer telefonu ☎️+14 613 61 49 lub na adres e-mail 📧inkubator@trzciana.pl

Skip to content