Gminny Inkubator Przedsiębiorczości
w Trzcianie

O NAS

Gminny Inkubator Przedsiębiorczości w Trzcianie powstał w związku z realizacją przez Gminę Trzciana projektu ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Inkubator powstał z myślą o przedsiębiorcach z terenu Gminy Trzciana. Przy czym z usług Inkubatora mogą również korzystać przedsiębiorcy z gmin powiatu bocheńskiego. Miejsce to jest ogólnodostępne dla przedsiębiorców znajdujących się we wczesnej fazie rozwoju. Inkubator będzie spełniać funkcje usługowe stwarzające lepsze warunki dla rozwoju MŚP. Inkubator będzie także spełniać funkcje promocyjne, kreując postawy przedsiębiorcze i tworząc ekosystem wsparcia przedsiębiorczości w gminie.

Misją Gminnego Inkubatora Przedsiębiorczości w Trzcianie jest zapewnienie kompleksowego wsparcia dla rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Takie miejsce pozwoli w pełni rozwijać potencjał przedsiębiorcy.

W okresie realizacji projektu wszystkie oferowane usługi przez Gminny Inkubator Przedsiębiorczości w Trzcianie są udzielane bezpłatnie. A więc Przedsiębiorco, nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać.
Oprócz możliwości skorzystania z usług biznesowych, szkoleń czy pracy w systemie co-working, kluczowym znaczeniem dla rozwoju firmy ma wymiana doświadczeń i nawiązanie relacji z innymi przedsiębiorcami. Celem Inkubatora jest zbudowanie społeczności ludzi skupiających się wokół podobnych wartości i celów, o podobnych motywacjach i zainteresowaniach oraz gotowych do współpracy w przyjaznej atmosferze.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą we wczesnej fazie rozwoju to koniecznie zapoznaj się z szczegółami naszej oferty.

Czekamy na Ciebie 🙂

Grafika tematyczna

WSPÓŁPRACUJ Z NAMI

Jesteśmy otwarci na współpracę.
Jeśli jesteś przedsiębiorcą działającym na terenie Gminy Trzciana lub Powiatu Bocheńskiego i chcesz podzielić się historią swojego biznesu
lub być wsparciem dla młodych przedsiębiorców z Twojego regionu to napisz do nas.

Gminny Inkubator Przedsiębiorczości w Trzcianie działa na podstawie Uchwały Nr XXII/215/21 Rady Gminy Trzciana z dnia 24 czerwca 2021 r. w sprawie utworzenia jednostki budżetowej pod nazwą „Gminny Inkubator Przedsiębiorczości w Trzcianie”.

Tutaj treść uchwały.

Gminny Inkubator Przedsiębiorczości w Trzcianie

Trzciana 147

biuro@inkubator-trzciana.pl

14 613 61 49

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek od 7:30 do 15:30

Wyślij wiadomość

Wyrażam zgodę

Mapa
Skip to content