Projekt realizowany przez Gminę Trzciana pn. Gminny Inkubator Przedsiębiorczości w Trzcianie walczy o tytuł w konkursie „Inwestycja z perspektywą” 2023 organizowany przez Serwis Samorządowy PAP.

Celem konkursu organizowanego przez Serwis Samorządowy PAP jest promocja samorządowych inwestycji współfinansowanych z funduszy unijnych, a także chęć inspirowania innych do podejmowania podobnych inicjatyw.

Na projekt Gminny Inkubator Przedsiębiorczości w Trzcianie można oddać głos w plebiscycie internetowym pod adresem https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa/kategoria/inwestycja-z-perspektywa/trzciana-gminny-inkubator

Głosowanie potrwa w terminie od 1 do 10 lutego 2023 r. Laureaci Konkursu zostaną ogłoszeni 27 lutego 2023 r.

Wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców według stanu na 1 stycznia 2022 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny.

Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów nagrodzone zostaną statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi nasz reporter z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Reportaż wideo z tej wizyty zostanie opublikowany na stronach PAP.

Konkurs realizujemy w ramach projektu „Fundusze Europejskie w regionach” współfinansowanego przez Komisję Europejską.

Zapraszamy do głosowania na GMINĘ TRZCIANA 🙂

Więcej informacji o konkursie na stronie https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa?fbclid=IwAR2Ao8nIBGmDdYB7WlkXHOQvmQl7DwS2AFSO32Y1gkRs865YI1Vfq0OaF1k

Odwiedź nas w mediach społecznościowych @GIPTrzciana

Skip to content