WYNIKI naboru nr 1/2023 do projektu pn. Gminny Inkubator Przedsiębiorczości w Trzcianie

W Nowym Roku 2023 został ogłoszony nowy nabór do udziału w projekcie realizowanym przez Gminę Trzciana pn. Gminny Inkubator Przedsiębiorczości w Trzcianie.

Przedsiębiorca zgłaszający swój udział do projektu dołącza do społeczności ludzi biznesu na rzecz, których nieodpłatnie będą świadczone usługi wsparcia. Usługi, które pomagają rozwijać siebie oraz swoją firmę.

Dyrektor Gminnego Inkubatora Przedsiębiorczości w Trzcianie im. Kornela Morawieckiego Solidarności Walczącej informuje, że pierwszy nabór w 2023 roku do udziału w projekcie pn. Gminny Inkubator Przedsiębiorczości w Trzcianie został zakończony. Termin składania wniosków w czwartym naborze trwał od 2 do 16 stycznia 2023 roku.

W pierwszym naborze w 2023 roku wpłynęły 6 wnioski, wszystkie wnioski przeszły weryfikację formalną. Wsparcie otrzymają 6 firmy, tj.:

  1. Firma Handlowo Usługowa BART-DECOR Bartosz Grabowski
  2. JACEK ZDEBSKI – ECO JEDZENIA
  3. Krzysztof Grabias GEOMETR Usługi Geodezyjne
  4. Dawid Halota
  5. Leszczyński Spichlerz Krzysztof Dudek
  6. RESTAURACJA ZORZA AGNIESZKA KUBIK
  7. Elżbieta Stabrawa „STABRAWSKI” FIRMA HANDLOWA

W najbliższych dniach Przedsiębiorcy zakwalifikowani do projektu otrzymają drogą elektroniczną informację dotyczącą dalszych działań.
Kolejny nabór rozpocznie się jeszcze w lutym 2023 roku.

Szczegółowe zasady dotyczące rekrutacji w kolejnym naborze zostaną podane wraz z ogłoszeniem terminu składania wniosków. Informacja ta pojawi się na stronie www.inkubator-trzciana.pl i https://bip.malopolska.pl/giptrzciana oraz w mediach społecznościowych @GIPTrzciana.

 

Skip to content