17 listopada 2023 roku odbyła się w Trzcianie druga konferencja w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce.

Co rok od kilkunastu lat w listopadzie odbywa się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, którego zadaniem jest szerzenie postaw przedsiębiorczych. Gmina Trzciana wraz z Gminnym Inkubatorem Przedsiębiorczości po raz drugi przystąpili do grona Partnerów ŚTP.

Z ogromną radością dzielimy się relacją z udanej konferencji biznesowej, która odbyła się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce. To wydarzenie było otwarte, na które przybyli przedsiębiorcy, przedstawiciele start-upów, studenci i osoby zainteresowane światem biznesu.

Tematyka Konferencji

Spotkanie skoncentrowało się na aspektach związanych z rozwojem osobistym i biznesowym oraz bezpieczeństwie danych. Omawiane tematy obejmowały:

  • Zarządzanie sobą w czasie: Przedstawienie metody zarządzania sobą w czasie, tak aby uzyskać jak największą efektywność w ciągu dnia i osiągnąć sukces zawodowy jak również w życiu prywatnym. Omówienie czynników, które warto wprowadzić w życie oraz tych, które należy unikać.
  • Opodatkowanie dochodu oraz składki w JDG: Przedstawienie dostępnych wariantów opodatkowania, które może wybrać przedsiębiorca prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą, przypomnienie ważnych terminów opłat oraz kiedy można skorzystać z możliwości zmiany opodatkowania.
  • Kwantyfikatory jakości: Przedstawienie sposobów jak mierzyć jakość swoich produktów lub usług, które oferujemy klientom oraz jak sprawdzić dlaczego klient decyduje się na zakup u nas.
  • Cyberbezpieczeństwo: Przedstawienie w jaki sposób należy dbać o dane cyfrowe w firmie, aby uniknąć ich utraty oraz jakie procedury i instrukcje należy wprowadzić do firmy w celu zachowania bezpieczeństwa.

Wyjątkowi Prelegenci

Konferencję uświetniliśmy udziałem wyjątkowych prelegentów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami i wiedzą z dziedziny biznesu. Wśród nich znaleźli się:

  • Aneta Kamińska – właścicielka i dyrektor zarządzający Agencji Reklamowej Salon Reklamy. Od ponad 17 lat spełnia się w skutecznym poszukiwaniu nieoczywistych rozwiązań w zakresie produktów reklamowych. Ekspertka w dziedzinie Product Design, UX oraz UI.
  • Bartosz Wiśniewski – adwokat zrzeszony w Izbie Adwokackiej we Wrocławiu. Świadczy pomoc prawną na terenie całej Polski. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców
  • Filip KuźniarzWłaściciel i dyrektor kreatywny Agencji Brandingowej Wizualni.pl. Od 14 lat prowadzi procesy brandingowe i rebrandingowe w małych i średnich firmach, pracując z ich właścicielami i doradzając im w kwestiach tożsamości, komunikacji i wizerunku marki.
  • Jakub ŻmijaEkspert do spraw nowych technologii oraz bezpieczeństwa IT. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu, nadzorze, testowaniu i wdrażaniu projektów IT.

Networking

Konferencja nie ograniczała się jedynie do prezentacji. Uczestnicy mieli również okazję wziąć udział w networkingu, który umożliwiły im wymianę doświadczeń i nawiązanie cennych kontaktów biznesowych.

Podziękowania

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, prelegentom, partnerom oraz lokalnym przedsiębiorcom za zaangażowanie i współudział w konferencji biznesowej organizowanej w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce. To dzięki Państwa entuzjazmowi i zaangażowaniu to wydarzenie odniosło sukces.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o nas oraz planowanych przyszłych wydarzeniach, śledźcie naszą stronę internetową oraz profile na mediach społecznościowych.

Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy!

Skip to content