BIZNES przy kawie: Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i trwałych relacji z klientami.

Po kilku miesiącach przerwy, z radością ogłaszamy reaktywację naszych cyklicznych spotkań networkingowych! Czy tęskniliście za inspirującymi dyskusjami, nowymi kontaktami biznesowymi i możliwością nauki od ekspertów? Jeśli tak, to czas wrócić do akcji!

Data: 29 lutego 2024 r.

Godzina: 18:00

Miejsce: Gminny Inkubator Przedsiębiorczości w Trzcianie im. Kornela Morawieckiego Solidarności Walczącej

Zapraszamy na spotkania networkingowe wszystkich przedsiębiorców, tych rozpoczynających swoją przygodę jak i tych doświadczonych. Jeżeli interesuje Cię tematyka spotkania lub chcesz nawiązać nowe kontakty i poradzić się to to spotkanie również jest dla Ciebie.

Na pierwszym spotkaniu skupimy się na temacie budowania pozytywnego wizerunku firmy i trwałych relacji z klientami, ponieważ wiemy, jak kluczowe są te elementy dla sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Przygotowaliśmy dla Was interesującą prelekcję, która pomoże Wam zdobyć nową wiedzę i spojrzeć na te kwestie z nowej perspektywy.

W skrócie będzie o:
  • Czym jest wizerunek firmy i czy jest tożsamy z wizerunkiem marki
  • Co wpływa na wizerunek firmy
  • Jak zbudować pozytywny wizerunek firmy i o niego dbać
  • W jaki sposób public relations pomaga w kształtowaniu wizerunku firmy
  • Jak dbać o relacje z klientami. Praktyczne przykłady.

Harmonogram spotkania:
17:30 Networking (kawa, przekąski i rozmowy)
18:00 Powitanie uczestników i wykład tematyczny
18:45 Prezentacja firm
19:00 Networking

Kto poprowadzi prelekcję?

Elżbieta Maślerz – jej zawodowe motto to dostrzeganie i łączenie potencjałów, łączenie ludzi, potrzeb z możliwościami. Kilkanaście lat pracowała na stanowiskach zarządczych odpowiedzialnych za komunikację, kształtowanie pozytywnego wizerunku oraz budowanie marek.

Posiada w swoim doświadczeniu zawodowym wielokrotną organizację wydarzeń o zasięgu europejskim, koordynację spotkań z udziałem głów państw i najwyższych przedstawicieli świata polityki, biznesu, nauki. Na stałe współpracuje z partnerami gospodarczymi i społecznymi, środowiskiem naukowym i biznesowym.

Pracowała w jednej z najważniejszych instytucji samorządu regionalnego, odpowiadającego za rozwój regionu. Od ponad 20 lat, od początku jego powstania, uczestniczyła w budowaniu współpracy i dbaniu o dobre relacje samorządu z mieszkańcami, umacniając tym samym pozytywny wizerunek samorządu regionalnego oraz budując markę Małopolski jako regionu, nie tylko w kraju, ale i na arenie międzynarodowej.

Obecnie właścicielka firmy ME Consulting Elżbieta Maślerz.

Prywatnie –  osoba entuzjastyczna i otwarta na ludzi, lubi być w podróży, „smakować świat”, poznawać inne kultury i tradycje. Z zamiłowania folklorystka, od bałkańskiej muzyki po najnowszą pasję – tango argentyńskie.

Co jeszcze na spotkaniu?

Po prelekcji zapraszamy Was do networking’u, gdzie będziecie mieli okazję odnowić stare znajomości, zawrzeć nowe kontakty biznesowe oraz wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami. To idealna okazja, byście mogli razem z nami rozwijać swoje biznesy i budować silne relacje z innymi przedsiębiorcami.

Nie przegapcie ponownej okazji do uczestnictwa w naszym wyjątkowym wydarzeniu! Zapiszcie się już teraz i dołączcie do nas, aby razem kształtować przyszłość Waszych biznesów!

Już nie możemy się doczekać, aby spotkać Was ponownie na naszym wydarzeniu!

Zachęcamy do zapraszania innych przedsiębiorców, aby sieć kontaktów i doświadczeń biznesowych rosła w siłę.

Gminny Inkubator Przedsiębiorczości w Trzcianie powstał w związku z realizacją projektu przez Gminę Trzciana nr RPMP.03.02.00-12-0093/19 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Dofinansowanie projektu z Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Skip to content