Miło nam poinformować, że w Gminie Trzciana po raz pierwszy będziemy gościć Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce.

Chcemy czynnie brać udział w szerzeniu wiedzy o przedsiębiorczości w naszym regionie, dlatego organizujemy wraz z Gminą Trzciana konferencję na której będzie możliwość wymiany doświadczeń przedsiębiorczych i pozyskania nowej wiedzy.

Konferencja odbędzie się 18 listopada o godzinie 18:00 w Arkadii (32-733 Trzciana 397).

Udział w konferencji jest bezpłatny 🆓

Jeśli jesteś:

✅ przedsiębiorcą

✅ osobą zainteresowaną światem biznesu

✅ planujesz założyć własną firmę

to to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie 🆗🆙

Na scenie pojawią się prelegenci, którzy powiedzą o budowaniu własnej marki, o rozwijaniu własnej działalności, o podatkach w czasie inflacji, pozyskiwaniu dotacji na rozwój i innowacje. Zostanie poruszonych wiele tematów dotyczących postaw przedsiębiorczych. Na spotkaniu nie zabraknie również przedstawicieli administracji z Powiatowego Urzędu Pracy w Bochni oraz z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, którzy przedstawią swoją ofertę. Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie oddział w Trzcianie przygotuje specjalną ofertę dla przedsiębiorców obecnych na konferencji.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy warto przyjść, to odpowiedź brzmi – tak, warto!

Konferencja Porozmawiajmy o biznesie to wydarzenie na którym spotkasz się z doradcami i przedsiębiorcami, nawiążesz nowe relacje, zdobędziesz nową wiedzę i dawkę motywacji do działania 🔝🔝🔝 Pamiętaj, sukces to TY 🫵😉 dlatego nie może Cię zabraknąć.

Zgłoszenia przyjmujemy do 14 listopada pod nr tel. 14 613 61 49 lub na skrzynkę pocztową biuro@inkubator-trzciana.pl

Ze względów organizacyjnych liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Wydarzenie organizowane jest w związku z realizacją projektu pn. „Gminny Inkubator Przedsiębiorczości w Trzcianie” nr RPMP.03.02.00-12-0093/19 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Dofinansowanie projektu z Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego 🇪🇺 🇪🇺 🇪🇺

Więcej na stronie Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce 2022 https://tydzienprzedsiebiorczosci.malopolska.pl/kategorie/porozmawiajmy-o-biznesie/?occurrence=2022-11-18

Skip to content